OPEN BALKAN PTC FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!!

Go down

easy - Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!! Empty Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!!

Post by Admin Thu Jul 16, 2015 1:28 pm

easy - Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!! 2--728x90


Sajt se ustabilio sa radom, zarada je odlična, 0,2$ - 0,3$ samo od svog klikanja, ovo ne smijete propustiti.


Sinoć sam preko Facebook - a razgovarao sa jednom od najjačih osoba sa Balkana što se tiče rada na PTC sajtovima. Upitah ga da mi preporuči jedan provjeren PTC sajt a on mi odmah poslao link od Easy Money Systemz.
Po njegovim preporukama ovo bi uskoro trebao da postane jedan od najvećih PTC sajtova. Ja sam pogledao na forumu i vidio da su već neki članovi sa Balkana dobili isplate i da hvale sajt na sva usta.
Također registrovao sam se na sajt i već prvi dan zaradio 0,34$ samo od klikanja. A prilikom registracije na Vaš " Purchase Balance " dobijate 2,5$. Malo li je ?
NAPOMENA:
Nakon registracije dobit ćete aktivacioni link na koji morate kliknuti da potvrdite registraciju. Ako je link neispravan ( ne reaguje na klikanje ) prekopirajte link kao ja na slici ispod i unesite ga u tražilicu na novoj stranici. Otvorit će Vam se stranica na kojoj samo treba da upišete Vaš username i verifikacioni kod. Zatim kliknete na send i to je to.

easy - Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!! Screen15


easy - Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!! Screen13

Platni procesori su Payza i Paypal.


Last edited by Admin on Wed Jul 22, 2015 1:04 pm; edited 1 time in total
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 44
Datum upisa : 2014-04-11

http://raditezasebe.blogspot.com

Back to top Go down

easy - Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!! Empty Re: Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!!

Post by Admin Wed Jul 22, 2015 1:03 pm

Admin wrote:
easy - Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!! 2--728x90



Sajt se ustabilio sa radom, zarada je odlična, 0,2$ - 0,3$ samo od svog klikanja, ovo ne smijete propustiti.

Sinoć sam preko Facebook - a razgovarao sa jednom od najjačih osoba sa Balkana što se tiče rada na PTC sajtovima. Upitah ga da mi preporuči jedan provjeren PTC sajt a on mi odmah poslao link od Easy Money Systemz.
Po njegovim preporukama ovo bi uskoro trebao da postane jedan od najvećih PTC sajtova. Ja sam pogledao na forumu i vidio da su već neki članovi sa Balkana dobili isplate i da hvale sajt na sva usta.
Također registrovao sam se na sajt i već prvi dan zaradio 0,34$ samo od klikanja. A prilikom registracije na Vaš " Purchase Balance " dobijate 2,5$. Malo li je ?
NAPOMENA:
Nakon registracije dobit ćete aktivacioni link na koji morate kliknuti da potvrdite registraciju. Ako je link neispravan ( ne reaguje na klikanje ) prekopirajte link kao ja na slici ispod i unesite ga u tražilicu na novoj stranici. Otvorit će Vam se stranica na kojoj samo treba da upišete Vaš username i verifikacioni kod. Zatim kliknete na send i to je to.
easy - Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!! Screen15


easy - Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!! Screen13

Platni procesori su Payza i Paypal.

Sajt se ustabilio sa radom, zarada je odlična, 0,2$ - 0,3$ samo od svog klikanja, ovo ne smijete propustiti.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 44
Datum upisa : 2014-04-11

http://raditezasebe.blogspot.com

Back to top Go down

easy - Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!! Empty Re: Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!!

Post by Admin Sat Aug 15, 2015 11:27 am

easy - Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!! Screen16

Moja prva isplata. U roku 30 minuta.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 44
Datum upisa : 2014-04-11

http://raditezasebe.blogspot.com

Back to top Go down

easy - Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!! Empty Re: Easy Money Systemz - Odlična zarada , sigurna isplata !!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum